Урочисто відзначені переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, творчих конкурсів, спортивних змагань

Дата: 03.06.2021 21:29

3 червня в актовій залі Центру дитячої та молодіжної творчості відбулося урочисте нагородження переможців ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, творчих конкурсів, спортивних змагань. Пошановані також їхні батьки та наставники — педагогічні працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

З вітальними словами до присутніх звернулася виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради Оксана Грушевська, яка резюмувала здобутки талановитих дітей Корсунщини.
— Ми зібралися сьогодні, щоб відзначити тих, хто одним відсотком свого таланту та 99 відсотками праці довів, що він найкращий! — зазначила Оксана Грушевська. — У 2020-2021 навчальному році маємо 14 призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
Селянко Дарина, учениця 10 класу ліцею, під науковим керівництвом Шершнєвої Ольги Олексіївни посіла І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення технічних наук, секція  матеріалознавство.
Сікачина Анна, учениця 11 класу Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, виборола І місце в ІІ (обласному) етапі та стала учасницею Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Літературна творчість» завдяки мудрому наставництву Антонової Олександри Петрівни.
В обласному рейтингу участі учнів у конкурсі-захисті МАН Корсунь-Шевченківська територіальна громада посіла 7 місце серед 26 територіальних громад та міст обласного підпорядкування.
Решетняк Юлія, учениця 10 класу Корсунь-Шевченківської гімназії, виборола І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика та І місце в ІІІ (обласному) етапі та ІІІ місце у фінальному етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка (вчителька Савченко Лідія Петрівна).
Гаврилюк Михайло, учень 9-Б класу Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, виборов ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт «Мирний космос», номінація «Аматорська астрономія» (спільний результат роботи Михайла і Дмитра Володимировича Антонова).
Учнівський колектив екологічної агітбригади «Колорит» із ЗОШ №2 виборов ІІІ місце в обласному етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу колективів  екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» за темою «Атака вірусів, врятуй планету!».

Учнівські колективи закладів загальної середньої освіти є учасниками та переможцями більше ніж 35 інтелектуальних та творчих конкурсів різних рівнів. Великі можливості для творчої самореалізації школярів відкривають Центр дитячої та молодіжної творчості і дитячо-юнацька спортивна школа (керівники Фурса Тетяна Петрівна і Федоренко Сергій Олексійович).

29 районних, 21 обласне призове місце, 153 Всеукраїнських та 63 Міжнародних перемог здобули гуртківці центру дитячої та молодіжної творчості в мистецьких конкурсах, виставках, фестивалях. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи в обласних змаганнях здобули  57  перших, 123 – других, 178 – третіх місць. Переможців Чемпіонатів України та Всеукраїнських змагань – 4, срібних призерів – 3, володарів бронзових медалей – 10.  У 2020-2021 навчальному році 17 учням присвоєно спортивні розряди:  8 -  кандидати у майстри спорту, 9 – І розряд. За підсумками 2020 року в обласному конкурсі-огляді в номінації «Краща дитячо-юнацька спортивна школа» учнівський та педагогічний колектив Корсунь-Шевченківської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли почесне ІІ місце. Педагогічний колектив ДЮСШ є лауреатом премії імені О.А.Захаренка, нагороджений дипломом президії Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України.
Привітав учасників заходу та вручив грамоти і подарунки перший заступник міського голови Сергій Пустовіт. За результатами навчального року були відзначені 15 учителів, керівників гуртків, спортивних тренерів-викладачів.
Святковий настрій під час заходу подарували неперевершені виступи учасників ансамблів «Барви Корсуня» (кер. В.Гринюк), «Оріяна» (кер. Т.Вінглевська), вихованців зразкового художнього колективу «Фієста» (кер. Ж.Лисенко).