Актуальна інформація про стан виконання місцевих бюджетів Черкащини — на офіційній сторінці Департамент фінансів Черкаської ОДА у Facebook

Дата: 10.06.2021 08:43

Відповідно до вимог ст. 28 Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення населення області актуальною інформацією про стан виконання місцевих бюджетів Черкащини, Департамент фінансів Черкаської обласної державної адміністрації на постійній основі щомісячно забезпечує оприлюднення відповідної інформації на офіційній сторінці департаменту у мережі Фейсбук за адресою https://www.facebook.com/df.ck.gov.ua.

Матеріали, що розміщуються на зазначеній сторінці наочно відображають стан справ у територіальній громаді стосовно виконання бюджету фінансування бюджетних послуг як в абсолютних обсягах, так і у відносному рейтингу в порівнянні з іншими громадами області.

За інформацією Департаменту фінансів Черкаської обласної державної адміністрації