Шановні випускники Корсунщини!

Дата: 01.07.2021 11:12

Напередодні відбулася одна з  найурочистіших події у Вашому житті – випускний вечір. Це зворушливе свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Шкільні роки наповнені цікавими подіями, учнівськими турботами, новими відкриттями, іноді розчаруваннями, але великими сподіваннями. Для кожного з Вас школа – це вірні друзі, перші вчителі, найяскравіші враження і незабутні спогади. Тепер попереду – непросте доросле життя, нові можливості й перспективи. Перед вами відкриваються тисячі доріг, але кожен із вас обере свій особистий життєвий шлях.
Шановні випускники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Примножуйте славу рідної  землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборюють наші Герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави!
секретар міської ради  Віталій МАЦЮК