День працівників державної податкової службиУ країни

Дата: 02.07.2021 08:14

Шановні співробітники податкової служби вітаю вас з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України!
Слова шани і подяки адресуються тисячам і тисячам податківців, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, які своєю повсякденною кропіткою працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку країни.
Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення Вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки.
Мої вітання також усім платникам податків. Зичу міцного здоров’я, успіхів у бізнесі, високих прибутків, родинного щастя і добра! Адже свято наше – спільне, спільна й робота – задля України, її сьогодення і майбутнього.
секретар міської ради  Віталій МАЦЮК