Привітання з нагоди відзначення Дня військ протиповітряної оборони України

Дата: 04.07.2021 09:29

Вітаю мужніх вартових повітряного простору України з професійним святом – Днем Військ Протиповітряної оборони.

Висловлюю подяку всім, хто міцно і гордо стоїть на захисті наших повітряних просторів. Щодня ви ризикуєте своїм життям заради миру та незалежності української держави, виконуєте складні бойові завдання та стійко тримаєте оборону на сході країни. Вашу роль у боротьбі за збереження територіальної цілісності та недоторканності кордонів України неможливо переоцінити.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну Українську землю.
Вічна їм слава!
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та добробуту у ваших родинах, звершення всіх планів і задумів, нових успіхів заради зміцнення обороноздатності нашої держави!
Бажаю вам чистого неба і перемог!
секретар міської ради  Віталій МАЦЮК