Привітання з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

Дата: 04.07.2021 09:31

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаю вас із Днем Національної поліції України!

Поліція - одна із суспільних інституцій, що в останні роки найвиразніше асоціюється з реформами в нашій державі. Але як в минулому, так і в сучасних умовах, на плечі правоохоронців незмінно лягає висока відповідальність за реалізацію державної  політики у сфері захисту прав та свобод громадян, протидію злочинності, стан публічної безпеки, спокій громадян.
Щиро вдячний вам за неспокій, тривожні ночі, нервову напругу. Віримо у вашу надійність та високу професійну честь! Хай неухильно зростає рівень довіри населення, як один із основних критеріїв ефективності роботи.
Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у повсякденній нелегкій службі з підтримки законності та правопорядку. Нехай завжди вдома на вас чекають люблячі рідні, а в оселях панують злагода та добробут.
секретар міської ради  Віталій МАЦЮК