День рибалки в Україні

Дата: 11.07.2021 09:43

Шановні жителі Корсунь - Шевченківської територіальної громади!
Вітаю з святом, з Днем рибалки!

День рибалки, або професійне свято працівників рибного господарства в Україні відзначається щороку у другу неділю липня згідно з Указом Президента № 464/95 від 22 червня 1995 року.
День рибалки можна сміливо назвати одним з найпопулярніших свят літньої пори. Рибалки являють собою особливе братство, що об'єднує людей самих різних професій і віку. Хто хоч раз побував на водоймі з вудкою, насолодився чистотою, ні з чим незрівнянною радістю спілкування з природою і зловив першу в своєму житті рибу, той цього не забуде ніколи.
Відзначення цього свята ще й гарний привід нагадати про відповідальне використання водних біоресурсів, природні запаси яких зменшуються з кожним роком.
Отже, вітаючи усіх рибалок і бажаючи їм гарних уловів і доброго відпочинку, закликаю також не забувати про дбайливе та ощадливе ставлення до мешканців водойм!
секретар міської ради  Віталій МАЦЮК