5 червня відбулася апаратна нарада

Дата: 13.07.2021 09:51

5 червня  2021 року під керівництвом секретаря Корсунь - Шевченківської міської ради Віталія Мацюка відбулася апаратна нарада за участю заступників міського голови Михайла Луценка, Юрія Гнатенка, керуючої справами виконавчого комітету Галини Шевченко  та керівників  і спеціалістів структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
       Віталій Сергійович представив колективу заступників міського голови Михайла Луценка  та Юрія Гнатенка. Повідомив, що відповідно до посадових обов’язків М. Луценко  відповідатиме  за питання агропромислового комплексу, земельних відносин,охорони навколишнього природного середовища та інше, а до повноважень Ю.Гнатенка належатимуть питання бюджету, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, комунальної власності, архітектури та будівництва та інше.
       Також розглядалися питання про основні напрями життєдіяльності громади, кадрові питання та основні вимоги дотримання діловодства при оформленні документів.
        По завершенню апаратної наради  секретарем  міської ради було надано ряд доручень  керівникам структурних підрозділів.