Привітання з Днем бухгалтера України

Дата: 16.07.2021 08:17

Шановні бухгалтери !
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Щороку 16 липня в Україні відзначають День бухгалтера. Датою святкування було визначено 16 липня, адже саме цього дня у 1999 році Верховна Рада ухвалила закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".
Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.
Робота  працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок  будь-якої організації. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, без вашої  належної роботи  неможливо досягти подальшого розвитку економіки громади та держави загалом.
Бажаю суворого порядку в документах, успішного ведення обліку, добрих колег, хороших друзів і великого особистого щастя. Сімейного вам затишку та родинного тепла!

секретар міської ради  Віталій МАЦЮК