Оголошується конкурс на отримання культурно-мистецьких премій

Дата: 16.07.2021 12:37

Відповідно до рішення міської ради від 17.06.2021 № 9-31/УІІІ  «Про затвер-дження Положень про культурно-мистецькі  премії Корсунь-Шевченківської міської ради»
Оголошується конкурс на отримання   культурно-мистецьких  премій:
 -  імені І. С. Нечуя – Левицького (в галузі літератури та театрально – сценічного мистецтва) ;
 -   імені В. К. Авраменка (в галузі хореографічного мистецтва) ;
 -   імені К. Г. Стеценка (в галузі музичного та вокально – хорового мистецтва);
 -   імені І. М. Сошенка (в галузі образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва)
     Преміїї вручаються щорічно до Дня міста.
Встановлюється одна премія  в розмірі 3000 (три тисячі) гривень  лауреату   кожної премії.
Матеріали подаються на розгляд комісії до 1  серпня року присудження.
    Претенденти на здобуття премії подають до конкурсної комісії   такі документи:
-    офіційне подання з формулюванням позиції щодо претендента та її короткою мотивацією;
-    два примірники представлених робіт (книг, брошури, копії творів та  виробів, фотоілюстрації, відео- або аудіо записи);
-    матеріали, які підтверджують високі оцінки представлених творів або     робіт, якщо такі є (відгуки, рецензії, анотації, дипломи, грамоти).
Детальніша інформація за телефоном 2-01-64, 2-48-22 або за адресою:  відділ культури та туризму Корсунь-Шевченківської  міської ради, вул .Академіка О.Захаренка,1.