Привітання з Днем етнографа

Дата: 16.07.2021 15:38

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

17 липня, в Україні відзначають День етнографа – свято фахівців, які вивчають культуру й побут народів світу, їхнє походження, розселення та культурно-історичні взаємовідносини.
День етнографа започаткований на честь Дня народження етнографа і мандрівника Миколи Миколайовича Миклухо-Маклая та активно відзначається з 70-80-х років XX століття.
Оскільки середина липня є традиційним часом для проведення етнографічних практик, свято, що припадає на середину експедиції, швидко завоювало популярність, а кількість фахівців, які відзначають його зростає з кожним роком.
Вітаємо усіх народознавців і етношанувальників з Днем етнографа! Бажаємо вам нових знахідок і насолоди від занурення у традиції різних народів.

Дякую усім, хто досліджує та зберігає надбання народів у всьому розмаїтті!

секретар міської ради Віталій Мацюк