Апаратна нарада

Дата: 19.07.2021 12:28

19 липня  2021 року під керівництвом секретаря Корсунь - Шевченківської міської ради Віталія Мацюка відбулася апаратна нарада за участю  першого заступника  міського голови  Сергія Пустовіта, заступників міського голови Михайла Луценка, Юрія Гнатенка, Людмили Сімшаг,  керуючої справами виконавчого комітету Галини Шевченко, керівників  і спеціалістів структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
       Віталій Сергійович представив колективу заступника міського голови Людмилу Сімшаг. Повідомив, що відповідно до посадових обов’язків  вона відповідатиме  за  соціально - гуманітарний  напрямок діяльності  громади.
        Розглядалися  питання  переоформлення автомобіля  з метою використання  його  старостами  для   потреб територіальної громади.
        Головуючим було  надано доручення  заступнику міського голови  Михайлу  Луценку розробити  проекти Програм «Питна вода Корсунщини» та «Оздоровлення річки Рось».  Щодо останньої, з метою оздоровлення, очищення  річки  Рось , Віталій Мацюк  запропонував звернутися до громад, які розташовані  на берегах річки  з пропозицією, спільно підготувати звернення  та надіслати його до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
         Розглядалися питання охорони навколишнього природного  середовища,  а саме:
-   потреби в організаційному  та інформаційному висвітленні   питань  щодо  запровадження  в громаді роздільного сортування сміття;
-    потреби проведення обстежень облаштування вигрібних ям  у будинковолодіннях, які розташовані на берегах Мартанського ставу;
-    потреби у  проведенні рейдів  щодо виявлення паліїв  сміття.
        З метою врегулювання  даних питань, було вирішено створити комісію за участю представника КП «ВЖ РЕУ» для  термінового реагування  та виявлення вищезгаданих  порушень.
         Першим заступником міського голови Сергієм Пустовітом було запропоновано розробити Програму «Офіцер громади», згідно якої,  представник поліції  виконуватиме  функції  виявлення  та формування протоколів порушень  в т. ч.  у сфері екології.
         Начальник КП «Водоканал»  Микола Бардадим  звернув увагу на гостру потребі у придбанні каналізаційних люків для заміни  їх на вулицях міста.  На що секретар міської ради Віталій Мацюк дав доручення  розробити відповідну Програму.
         Заступник міського голови Юрій Гнатенко  звернув увагу на  питання  дотримання   вимог   техніки безпеки  у трудових колективах підпорядкованих міській раді установ та підприємств.
          Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Галина Шевченко звернула увагу  на своєчасну підготовку інформацій щодо  утворених комісій міської ради та їх особового складу, дотримання працівниками вимог внутрішнього трудового розпорядку   та трудової дисципліни.

Фото без опису        По завершенню апаратної наради  секретарем  міської ради було надано ряд доручень  керівникам структурних підрозділів.

Відділ з обробки інформації, службових комунікацій та програмного забезпечення виконавчого комітету Корсунь - Шевченківської міської ради