Обстеження території літнього наметового табору «Витоки»

Дата: 21.07.2021 11:05

Літо - пора оздоровлення та відпочинку дітей та молоді. У період із 26 липня по 8 серпня та з 12 по 25 серпня на території району в літньому  наметовому таборі «Витоки» відпочиватимуть 200 дітей віком від 6  до 18 років. 20 липня 2012 року комісією в складі Грушевської О.М., головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Корсунь - Шевченківської міської ради,  Расновського Є.С., провідного спеціаліста ВЗНС Черкаського РГ ГУ ДСНС України в Черкаській області, Ридван Л.І. провідного спеціаліста дотримання санітарного законодавства, Садівського Р.О., головного спеціаліста з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  виконавчого комітету Корсунь - Шевченківської міської ради, проведено обстеження  території літнього наметового табору «Витоки».