«Любити – це значить жить!»

Дата: 20.09.2021 15:43

18 вересня народні колективи і солісти Корсунь – Шевченківського міського будинку культури завітали з концертною програмою «Любити – це значить жить!» в Пішківський сільський будинок культури. В глядацькому залі не було жодного вільного місця. З привітальним словом до глядачів звернулася заступниця міського голови Людмила Олександрівна Сімшаг : «Ми з вами одна громада. Тож будемо плідно співпрацювати, радіти і ділити турботи – все разом». Концерт, який влаштували працівники будинку культури для мешканців села Пішки ще раз довів, що ніякий телевізор чи Інтернет не замінять живого, творчого спілкування. Після концерту глядачі підходили до артистів і щиро дякували за отримане задоволення. За ініціативи спеціаліста сектору культури та туризму Корсунь – Шевченківської міської ради Оксани Сидоренко під час концерту проводився збір благодійних коштів на лікування маленької тяжко хворої Соломійки Лялько. По закінченню програми дідусь Соломійки, який був присутній серед глядачів, щиро подякував земляків за допомогу. В концертній програмі взяли участь :

Дует у складі Оксани Москаленко і Валентини Біланенко;

Народний аматорський театр малих форм БК, кер. Валентина Зоренко;

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Горицвіт» БК, кер. Леся Даценко;

Народний аматорський чоловічий вокальний гурт «Манжари», кер. Сергій Калініченко;

Народний вокальний ансамбль «Купава» будинку культури, кер. Ірина Соботович;

Народний аматорський фольклорний колектив «Голубка» БК, кер. Галина Вірченко.

А також солісти : Сергій Лисенко, Сергій Калініченко, Ірина Соботович.

Сценарист і режисер – Тамара Давиденко.

Звукооператор – Ігор Орлов.