Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Дата: 26.09.2021 08:52

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті підростаючого покоління, в цьому віці закладається любов до природи, навколишнього світу, до Батьківщини, формуються основи світосприйняття і здоров’я дитини, її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.
      Упевнені, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для маленьких вихованців у дитячому садку - на день радості та щастя!
      Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю, а всім нам - миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань.

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради