Шановні працівники бібліотек та ветерани бібліотечної справи!

Дата: 30.09.2021 09:01

Прийміть найщиріші вітання зі святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Ваше професійне свято — це нагода не тільки для осмислення і оцінки зробленого, визначення завдань на найближчу та віддалену перспективи, це й привід висловити глибоку вдячність усім, хто присвятив своє життя бібліотеці, книзі, читачеві: ветеранам праці, тим, хто набуває досвіду, робить перші кроки в бібліотечній професії, відданим бібліотеці читачам, тим, хто підтримує бібліотеку, допомагає їй виконувати благородну місію.

Задовольняючи наукові і культурні потреби наших краян, бібліотеки громади забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня громадян.

Щиро вітаємо Вас зі святом і висловлюємо подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі.

Бажаємо вам добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, невпинного творчого пошуку та вдячних читачів! Щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради