З Днем працівників освіти!

Дата: 03.10.2021 14:27

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівників освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Діти – наше майбутнє. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої громади. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Висловлюємо щиру вдячність за вашу кропітку працю, високий професіоналізм та життєву мудрість,невтомний творчий пошук, самовідданість та наполегливість.

Бажаємо вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх та удача!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради