Відзначення Дня захисників та захисниць в Чигирині

Дата: 16.11.2021 10:46

З нагоди Дня захисників і захисниць України 16 жовтня 2021 року в Чигирині відбулися обласні урочисті заходи .

Участь у вшануванні захисників і захисниць на Замковій Горі взяла й  делегація нашої громади на чолі з в.о. міського голови, секретарем міської ради   Віталієм Мацюком.

В рамках проведення урочистих заходів відбувся обласний фестиваль  "Козацький куліш 2021", участь в якому взяла і Корсунь-Шевченківська громада. В рамках проведення фестивалю організовано столи достатку, презентацію робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва  і, звичайно, козацький куліш.  На  фестивалі  наша громада була представлена з гаслом "КОРСУНЩИНА – КРАЙ СЛАВИ, ДОБРА І ЗВИТЯГИ".    Стіл достатку організовано за участі відділу культури та туризму, будинку культури, публічної бібліотеки Корсунь-Шевченківської міської ради, Корсунь-Шевченківського Хлібзаводу ТМ "КОРСУНЬ-ХЛІБ"   (який надав короваї та пироги). Смачний  козацький куліш на 40 літрів приготував  Олексій   Степаненко та БО"АТОМАНИ". Свої роботи на виставці презентували майстрині Лідія Проценко та Анастасія Русс. За підсумками журі, яким презентували громади, Корсунь-Шевченківську громаду  відзначено дипломом. Колориту святу додавали  запальні  пісні, гарний настрій  та пахощі козацького кулешу.