Молодіжний проєкт «Зміни для тебе» #Changes4U

Дата: 01.12.2021 11:47

29 листопада 2021 в приміщенні Корсунь-Шевченківської територіальної громади відбулася зустріч з учасниками молодіжного проєкту «Зміни для тебе» #Changes4U, який реалізує Асоціація відкритих міст.

Начальник відділу містобудування, будівництва, ЖКГ, економічного розвитку та інвестицій Микола ОМЕЛЯНЧУК поінформував присутніх про те, що до молодіжного проєкту долучилася і Корсунь-Шевченківська громада, поцікавилися у молоді чи був корисний перший етап проєкту для них та запропонували молоді активно долучатися до суспільного життя громади, пропонуючи свої ідеї владі міста для їх реалізації.

Учасники молодіжного проєкту, 14 неймовірно цікавих, амбіційних змінотворців мали можливість очно познайомитися один з одним, поділилися враженнями від участі в першому етапі проєкту, зокрема – в онлайн-тренінгах, розповіли про певні напрацювання, які вони хотіли б реалізувати, а також отримали заохочуючі подаруночки від Асоціація відкритих міст!