7 грудня – День місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 09:49

Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства. Традиція відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Велика роль у цьому процесі належить депутатам, які представляють інтереси своїх виборців. Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються й члени виконавчого комітету, посадові особи місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.

Це свято стосується кожного з нас, адже разом ми- громада, яка спільними зусиллями вирішує питання місцевого значення.

Бажаю усім, хто працював та  працює на благо  громади,  міцного здоров’я, миру, достатку, благополуччя, родинного затишку, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови Корсунь-Шевченківської громади. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу в нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали  вас, а  професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи були і надалі вашими порадниками в усіх добрих  починаннях на благо нашої громади!

Секретар Корсунь-Шевченківської міської ради Віталій МАЦЮК