Пошук

14 грудня- День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 08:28
Кількість переглядів: 199

     Тридцять п'ять років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, якій судилося стати незагойною раною для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах. 


    Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало корсунців. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям та здоров’ям вони захистили світ від радіаційного лиха. Велика вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство у квітні 1986 року. 


   Багато з учасників ліквідації, на жаль, уже відійшли у вічність. Ми низько схиляємо голови перед ними і з особливим почуттям їх вшановуємо. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи.


  Щиро бажаємо учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалим від її наслідків, їх родинам злагоди й щастя, міцного здоров’я, сімейного затишку, миру, благополуччя та добра.

 

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора