Шановні жителі громади!

Дата: 19.01.2022 09:12

Щиро вітаємо вас із одним із найважливіших християнських свят – Хрещенням Господнім!
Це велике свято є завершальним у різдвяно-новорічному циклі, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща.

Свято Водохреща завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє. Вважається, що цього дня опівночі протягом доби вода має цілющі властивості, які зберігає протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.Тож прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди Хрещення Господнього! Миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди вам і вашим родинам!

Секретар міської ради Віталій МАЦЮК, виконавчий комітет та депутатський корпус Корсунь-Шевченківської міської ради