Утримання доріг в зимовий період

Дата: 28.01.2022 15:10

Із настанням холодів одним із головних викликів є утримання доріг: розчистка від снігових заметів та посипка. З року в рік для боротьби з ожеледицею комунальники застосовують піщано-соляну суміш, проте щороку кількість використаної суміші різна.

В окремі роки, навіть з урахуванням відмінності погодних умов, посипкового матеріалу використовували відчутно мало. Так, у 2019 році (з 1 січня по 31 грудня) було використано 266 тонн посипкової суміші, а в 2020 році – 157 тонн. Аби знизити аварійність на дорогах та подбати про безпеку людей, у 2021 році на дороги та тротуари висипали 736,57 тонн суміші. А цьогорічної зими лише за один місяць (січень) використали 185 тонн та вже заготовили іще 300 тонн посипкового матеріалу.

Міська влада не чекала до останнього, а заздалегідь потурбувалась про те, щоб у комунальному господарстві були запаси протиожеледної суміші для посипання доріг і тротуарів, а також перебувала на ходу справна техніка.