З ДНЕМ ЄДНОСТІ!

Дата: 16.02.2022 12:06

Шановні жителі нашої громади!

Сьогодні ми зібралися на центральній площі міста Корсуня-Шевченківського разом, щоб вперше відзначити важливу дату  – День єднання, який ми тепер відзначатимемо щороку.
Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій. Нас лякають великою війною, але це - частина війни гібридної.  Її мета - залякати нас, змусити жити в тривозі, посіяти паніку. Ми сильний народ. Ми вільний народ. Ми єдиний народ. Корсунщина – частинка України. Сьогодні ми засвідчили єдність жителів нашого славного міста Корсуня-Шевченківського та усієї територіальної громади з українським народом.На адміністративних будівлях підняли державні прапори. Також синьо-жовті стяги подекуди замайоріли і на приватних будинках. А на центральній площі міста розгорнули велике синьо-жовте полотно. О 10:00 гордо і красиво зазвучав Гімн України, і всі присутні доєднались до його виконання.
Наша сила в єдності! Разом ми непереможні!
Слава Україні!