20 лютого- День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 16:55

Сьогодні, 20 лютого 2022 року, біля підніжжя пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, зібралися активісти, учасники Революції Гідності, волонтери, депутати, представники громадських об'єднань, жителі та гості міста щоб засвідчити свою пам'ять і пошану тим, хто своїм життям відстояв право українців на конституційні права і свободи.

Перед присутніми виступив в.о. міського голови Віталій МАЦЮК,- Революція Гідності змінила Україну і кожного громадянина. Ті буремні події 2014 року навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху. Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Хай пам'ять всіх убитих за Україну згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Панахиду за загиблими за волю України провів настоятель Спасо-Преображенського храму Православної Церкви України протоієрей Ростислав Било.Після заходів відбулося покладання квітів на могили загиблих Героїв.

Вічна пам'ять Героям Небесної Cотні!