Пошук

Діти, які залишились без батьків під час воєнного стану, зможуть бути тимчасово влаштовані до сімейних форм виховання

Дата: 23.03.2022 16:56
Кількість переглядів: 194

Діти, які залишилися без піклування батьків, під час воєнного стану можуть бути влаштовані у прийомні сім’ї чи дитячі будинки сімейного типу на умовах тимчасового влаштування.

Спрощено процедуру влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку або піклування родичів.

Чинне законодавство України містить алгоритми дій для організації соціального захисту:

• дітей, батьки яких загинули (свідоцтва про смерть відсутні), та відсутні такі близькі родичі як баба, дід, повнолітні сестра, брат, мачуха, вітчим;

• дітей, батьки або близькі родичі яких не виходять на зв’язок, або перебувають в місцях активних обстрілів, під завалами, поранені в лікарнях.

Передбачено спрощений пакет документів для родичів, які бажають взяти дитину під опіку, піклування:

• заяву;

• копію паспорта;

• документи, що підтверджують сімейні, родинні зв’язки або інший зв’язок особи з дитиною (свідоцтво про хрещення або інший документ, виданий релігійною організацією);

• довідку від нарколога та психіатра про можливість виховання дитини;

• довідку або заяву опікуна щодо відсутності судимості.

Під час воєнного стану також зробили необов’язковим для кандидатів в опікуни та піклувальники проходження курсу навчання з виховання дітей, які залишились без батьківського піклування.

Для отримання детальної інформації звертайтеся до Служби у справах дітей виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, яка знаходиться за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9 (3-й поверх, кабінет №12 - ліве крило).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора