Шановні жителі громади!

Дата: 01.04.2022 13:36

На сьогодні продовжується комплекс робіт з установлення факту використання земель, їх меж, розмірів земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Комплекс робіт здійснюється з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням.

Таким чином, в результаті проведеної роботи:

-створюється повноцінна база даних про всі земельні ділянки в межах громади на паперових та електронних носіях;

-виявлення всіх землекористувачів, власників землі зі встановленням меж їх ділянок;

-виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням та інше.

В районі афганських домів та біля вул. Незалежності вже врегульовано питання щодо зайнятих городів, визначено розміри земельних ділянок в натурі. Надалі аналогічні роботи будуть проведені на інших земельних ділянках, які використовуються під городництво на території громади. Про виїзд спеціалістів відділу земельних відносин міської ради буде повідомено заздалегідь.