Інформація про підсумки виконання бюджету Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади за березень 2022 року

Дата: 05.04.2022 16:22

За січень-березень 2022 року до бюджету громади надійшло 30964,6 тис.грн. податків та зборів, що складає 97,5 % до планових показників.

У розрізі основних податків до бюджету громади надійшло:

-19940,9 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, що складає 99,7 %, або на 53,7 тис. грн. менше до планових завдань;

-5974,4 тис. грн. єдиного податку, що становить 99,6%, або на 24,2 тис. грн. менше планових завдань;

-2291,4 тис. грн. плати за землю виконано на 83,5%, або на 452,1 тис. грн. менше планових завдань.

Зменшення очікуваних надходжень зумовлене низькою сплатою податків та зборів до бюджету міської територіальної громади в березні місяці. Крім основних завдань, перед громадою стоїть завдання забезпечити життєво необхідними послугами більше людей, ніж проживало в нас ще місяць тому. Людей, яким потрібно дати житло, тепло, одяг, продукти, медицину, в яких немає роботи, найчастіше — жінок із дітьми. І це попри те, що в рази знизилися надходження до бюджету, мобілізовані працівники всіх сфер, надається допомога армії. Тому, якщо ви продовжуєте здійснювати підприємницьку діяльність на території нашої громади в умовах воєнного стану і маєте можливість сплачувати податки і надалі - підтримайте громаду та сплатіть податки!