Економіка України має працювати!

Дата: 11.04.2022 15:26

Релокація підприємств до центральної та західної України та запуск економіки є одним з головних пріоритетів для порятунку України.

Завдання бізнесу у цей нелегкий час - максимально ефективно діяти та забезпечувати потреби держави. Підприємці, які через бойові дії втратили можливість працювати можуть перевезти обладнання та персонал у наший рідний Корсунь-Шевченківський та відновити свою діяльність.

Звертаємося до власників виробничих та офісних приміщень на території нашої громади які не працюють або працюють не на повну потужність і мають приміщення, які не використовуються, щодо надання відповідної інформації для релокації підприємств (переміщення) з областей, де ведуться бойові дії.

Просимо заповнити форму за посиланням:

або надати інформацію іншим зручним для Вас способом (в тому числі на ел. пошту: socekonomks@gmail.com).

Матимете запитання - на зв'язку:

Микола Омелянчук (097) 675 19 87

Релокація це досить непросте завдання, але ми готові до викликів, і робимо все, щоб максимально уникнути проблем. створюємо надійний економічний фронт.