Компенсація комунальних послуг для власників житла, у яких безкоштовно проживають переселенці.

Дата: 14.04.2022 15:53

Власники житла, які прихистили у себе на безкоштовній основі внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати часткову компенсацію комунальних послуг. Звернутися за виплатою такої компенсації від держави має виключно власник або співвласник житла.

Для того, щоб отримати часткову компенсацію комунальних послуг, необхідно прийти до міської ради, кабінет №12 (І поверх) з підтверджуючими документами та заповнити відповідну заяву, вказати скільки зареєстрованих осіб мешкало і скільки саме днів вони жили. Компенсація буде нараховуватись за підсумками кожного місяця.

У випадку, якщо хтось із внутрішньо переміщених осіб від вас виселився, або ви ще когось поселили в себе - на другий день подаємо ще одну заяву з підтверджуючими документами.

Компенсація буде зараховуватись на вказаний у заяві рахунок до 20 числа місяця, що наступає за звітним. Сума компенсації орієнтовно складатиме 450 грн за одну особу (з розрахунку 14,77 грн за людино-день).

Власнику житла потрібно мати з собою:

-копію паспорта, кода;

-копію документа на право власності житла;

-довідку про відсутність заборгованості по комунальних послугах;

-рахунок з банку (IBAN);

-копії паспортів, кодів, свідоцтв про народження всіх внутрішньо переміщених осіб, що мешкають в оселі;

-копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

Телефон для довідок 0967383506