Пошук

Інформує народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 04.05.2022 14:41
Кількість переглядів: 441

Фото без опису

Президент України, прем‘єр Великобританії та народні депутати - працюємо сьогодні у Верховній Раді!

Борис Джонсон звернувся у відеозверненні до Верховної Ради та вкотре висловив потужну підтримку українському народу.

Британський прем‘єр у своїй промові провів історичну паралель наших країн: «Коли моя країна зіткнулася з загрозою вторгнення під час Другої світової війни, наш парламент, як і ваш, продовжував збиратися протягом усього конфлікту, а британський народ демонстрував таку єдність і рішучість, що ми згадуємо час найбільшої небезпеки як наш зоряний час. Це зоряний час України, епічна глава вашої національної історії, яку будуть пам'ятати і розповідати майбутні покоління».

Під час виступу Прем‘єр-міністр Сполученого Королівства оголосив про надання нової зброї та засобів захисту на 3 млрд фунтів, включно з радарами для антиартилерії.

Джонсон також зробив акцент на тому, що майбутні покоління будуть говорити про подвиг українців, які навчили світ тому, що груба сила агресора не встоїть проти сили народу, який вирішив бути вільним.

З трибуни парламенту прем‘єру Великої Британії висловив подяку Президент України Володимир Зеленський: «— Не страшно, коли проти тебе злий ворог, якщо поруч з тобою - такий добрий друг, як Великобританія та її лідер, Борис Джонсон».

Разом з нами Великобританія наближає мить перемоги та настання нової епохи.
Братня країна, яка готова стати гарантом нашої безпеки, неодноразово довела, що її слово - тверде, а дії - рішучі. Дякуємо за підтримку без формальностей та жодних «майже».

Mr. Boris Johnson, we always glad to see friends from all over the world in Ukraine.
And greatly appreciate the incredible support of Ukraine!

Все буде Україна!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора