Перемогли нацизм, переможемо і рашизм! Уперед до перемоги!

Дата: 08.05.2022 10:50

Сьогодні, 8 травня - у День пам‘яті та примирення, та напередодні 9 травня - Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшановуємо всіх загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів, скоєних у роки Другої світової війни.

Цього року Україна відзначає цю пам’ятну дату в умовах повномасштабної військової агресії росії. Тому традиційне гасло цих пам’ятних днів #ПамятаємоПеремагаємо цього року на державному рівні дещо видозмінене і звучить так: «Перемогли нацистів — переможемо і рашистів!». Символом пам'яті залишається червоний мак.

У ці дні, коли ми віддаємо данину шани борцям проти нацизму, ми не можемо не згадати воїнів добра і світла, які стоять на захисті нашої країни та її територіальної цілісності сьогодні та боронять нас від рашистів.

Вшануймо світлу пам‘ять кожного, хто боровся з нацизмом та усіх, хто загинув, боронячи рідну землю, відстоюючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України! Ми переможемо! Слава Україні! СЛАВА ГЕРОЯМ!

Віталій МАЦЮК, секретар Корсунь-Шевченківської міської ради