Привітали ветеранів!

Дата: 09.05.2022 14:51

Сьогодні, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, представники Корсунь-Шевченківської міської ради на чолі з в.о. міського голови Віталієм Мацюком відвідали ветеранів війни Побірченка Семена Павловича та Охріменка Василя Павловича, вручили їм квіти та продуктові набори. Зважаючи на дуже поважний вік, ветерани зберегли й досі загартовану у боях силу духу, любов до життя та щиро раділи вітанням, гостям і простому людському спілкуванню.

Сьогодні, коли Україна бореться проти окупації своїх земель російськими військами, сивочолі ветерани від душі бажають нашим захисникам незламності й найшвидшої перемоги. Дякуємо всім ветеранам, які мужньо боролися з нацизмом і перемогли, учасникам війни, які працювали в тилу задля перемоги, дітям війни та всім цивільним, які тоді постраждали від окупації і бойових дій… Ми впевнені, що зовсім скоро нас чекає нова перемога! Дякуємо кожному, хто сьогодні робить свій вклад у перемогу над рашизмом. Слава Україні!