Продовжуємо долучатися до ініціатив Сади Перемоги!

Дата: 31.05.2022 12:12

Наприкінці березня стартувала всеукраїнська кампанія Сади Перемоги, ініційована Міністерством розвитку громад та територій України, з метою недопущення продовольчої кризи в країні в умовах війни.

Наша громада активно підтримала таку ініціативу та вже здійснила висадку картоплі різних сортів та голландської цибулі.

Крім цього, працівниками КП " ВЖ РЕУ" вже посіяно столовий буряк французької селекції сорту "Детройт" (середньопізній високоврожайний сорт столового буряка, адаптований до різних умов вирощування).

Цього року нам як ніколи потрібно виростити гарний врожай. У відповідь на знищення агросфери ми мобілізувалися в городні війська та засаджуємо кожен клаптик вільної землі задля спільної Перемоги!