Дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 01.06.2022 14:53

Щиро вітаю Вас із світлим і прекрасним святом - Міжнародним днем захисту дітей!

Це особливе свято, спрямоване показати, як діти потребують нашого з вами захисту – підтримки, розуміння і турботи, бо вони – це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки, приємні хлопоти. Діти — це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. І саме від нас дорослих залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

У цей складний для нашої країни час, наші захисники і захисниці ЗСУ дбаючи про щасливе майбутнє кожної дитини України, героїчно захищають нас та борються за нашу свободу. Тож хочу побажати нашим дітям, першочергово, мирного, блакитного, сонячного неба над головою, безтурботного дитинства. Нехай наші сини і доньки якомога довше залишаються дітьми- веселими та радісними. Бажаю, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою.

Світлих та радісних дитячих посмішок!

Все буде Україна!

З повагою,