День пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

Дата: 04.06.2022 12:42

Державний пам'ятний день в Україні, що відзначається щороку 4 червня та був запроваджений для ушанування пам'яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року.

Також, 4 червня у світі відзначають Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії, відповідно до постанови Генеральної асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року.

На жаль, ця сумна подія актуальна сьогодні, коли йде повномасштабна війна з російськими окупантами.

У Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії та День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України ми хочемо нагадати про потворне обличчя російської агресії на території України та закликати світову громадськість до активних, наполегливих дій, аби приборкати агресора і вберегти дітей від страхіть війни.