З Днем журналіста!

Дата: 06.06.2022 10:46

Щороку 6 червня в Україні святкують День журналіста. У цей день, як ніколи раніше, хочеться подякувати всім, хто тримає інформаційний фронт. Журналістика – це передусім поклик душі, спосіб життя і характер. Це діяльність людей, які вміють працювати з інформацією, вміють критично мислити.

Щиро вітаємо журналістів Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади зі святом! Нехай ваша інформація завжди буде актуальною і найцікавішою, а життя сповнене тільки приємних новин. Дякуємо вам за активність, ентузіазм, принциповість та результативну співпрацю. Бажаємо вам мирного неба, натхнення та творчих звершень у вашій благородній діяльності. Нехай ваша робота завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!