Отримали гуманітарний вантаж від Черкаської обласної військової адміністрації

Дата: 08.06.2022 16:16

Корсунь-Шевченківська громада отримала партію гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території нашої громади:

-дитяче харчування, засоби гігієни, продукти харчування - консервація, макарони, крупи, консервовані сосиски, соки,солодощі, хлібні вироби (лаваш, чабата) та інше.

!Тож, внутрішньо переміщені особи, які проживають на території нашої громади та відповідним чином зареєструвалися в міській раді, з 13 червня можуть отримати допомогу в гуртожитку №1 педагогічного коледжу.

Також, старостати отримають допомогу згідно розподілу та протягом кількох днів видадуть потребуючим сім'ям переселенців, які перебувають на території їх старостинського округу.

Лише спільними зусиллями здобудемо нашу спільну Перемогу над окупантом! Разом ми сила!