До зустрічі, Холодний Яр!

Дата: 20.06.2022 16:24

Як одна мить, промайнув сьогоднішній екскурсійний день у селі Мельники на мистецькому фестивалі "Крутий Заміс" - зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи із гончарства, ліплення, хлібопекарства, виготовлення ляльок-мотанок, рольове казкарство із сценаристом, казкарем і просто цікавим оповідачем, Сашком Лірником.

Смачний обід, кава, чай та солодощі із щедрих рук господарів «Крутого Замісу» були теж особливими, як і загальна атмосфера, аура свята, які просто заворожують.

Цього літа, на жаль, через війну ми маємо значно менше можливостей організувати відпочинок для дітей, який зараз для багатьох є насправді необхідним.

Дякуємо за свято, організоване для дітей нашої громади керівництвом Корсунь-Шевченківської міської ради Віталій Мацюк, за підтримки директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка, голови ГО "Патріоти рідного краю" Юрія Романчі та директорки БО «БФ «МХП - Громаді» Тетяни Волочай.