Пошук

Сьогодні провели в останню путь Героя Віктора Сергійовича ПОНОМАРЕНКА.

Дата: 20.07.2022 19:44
Кількість переглядів: 602

Віктор загинув 13 липня 2022 року на Донеччині, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойового завдання. Був командиром відділення десантно-штурмового взводу.

 

Народився Віктор у м. Селидове Донецької області 1 червня 1998 року. Після закінчення школи відразу пішов до лав Збройних Сил України- спочатку як доброволець, потім підписав контракт. З 2019 року виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській областях. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України 11 квітня 2022 року Віктор ПОНОМАРЕНКО нагороджений медаллю “За військову службу Україні”.

 

20 липня відбулася церемонія прощання з нашим захисником, яка зібрала скорботну громаду. У церемонії поховання взяли участь близькі та родичі, жителі громади, побратими, друзі. Жителі громади уклінно проводжали в останню путь нашого Героя — Віктора ПОНОМАРЕНКА. Поховання відбулося з усіма військовими почестями, на його честь пролунали залпи військового салюту. Вічний спокій Герой знайшов в нашому місті, оскільки у Корсунь-Шевченківському нині проживає його родина. 

 

У червні йому виповнилося лише 24 роки, попереду мало б бути все життя… Дякуємо тобі, Героє, за відвагу і мужність, за те, що ціною свого життя захистив рідну землю. Своїм подвигом ти заслужив вічну пам’ять і вічне життя! Сьогодні нашу країну називають суцільною раною. Без упину болить душа, бо від нас на небеса йдуть найсміливіші, наймужніші, зовсім юні хлопці, цвіт української нації.

 

Віктор назавжди залишиться в пам'яті своїх знайомих та рідних прекрасною людиною, найвірнішим другом. Смерть найріднішої людини для родини – велике горе та велике випробування. Висловлюємо щирі співчуття матері, брату, сестрі та бабусі, а також всім близьким та рідним загиблого захисника! У цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї та сумуємо разом із Вами.

Спасибі тобі за захист, наш Герою! Спочивай з миром…

Слава Україні! Слава Героям!

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора