До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми було проведено круглий стіл

Дата: 29.07.2022 15:17

В рамках проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми було проведено круглий стіл, де взяли участь директор КЗ «Центру надання соціальних послуг Корсунь-Шевченківської міської ради» Казимір Ірина Василівна, завідувач відділення соціальної роботи Шевченко Леся Іванівна, провідний фахівець з соціальної роботи Касяненко Людмила Анатоліївна, провідний фахівець з соціальної роботи Тисак Анна Олексіївна, фахівець II категорії Черкаського РС № 1 філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області Мороз Вікторія Вікторівна, фахівець II категорії Черкаського РС № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області Чхало Карина Анатоліївна, Бурковська Оксана Миколаївна - начальник служби у справах дітей, Задніпряна Тетяна Василівна – головний спеціаліст служби у справах дітей.

Учасниками круглого столу було розглянуто питання щодо забезпечення інформаційними матеріалами громадян та можливостей отримання допомоги у приміщеннях суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

За інформацією Відділення соціальної роботи КЗ ЦНСП Корсунь-Шевченківської міської ради