Майстер-клас «З Україною в серці».

Дата: 11.08.2022 15:26

І знову в Публічній бібліотеці Корсунь-Шевченківської міської ради відбувся черговий майстер-клас. Напередодні Дня молоді в книгозбірню завітали вихованці комунального закладу «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний НРЦ «Надія».

З великою цікавістю юні відвідувачі ознайомилися з відділами бібліотеки, книжковою виставкою – «Митці на захисті України», де були представлені книги сучасних українських письменників, які ще кілька місяців тому влаштовували читання, презентували свої нові книги, а тепер захищають нашу державу від російської навали.

Юним гостям було запропоновано взяти участь в майстер-класі з виготовлення патріотичних сердечок та янгола-охоронця. Усі присутні уважно слідкували рекомендаціям бібліотекаря Ольги Кваші при виготовленні виробів. В результаті всім діткам вдалося вправно втілити творчий задум. Бузсумнівно, виготовлені власноруч обереги будуть дарувати дітям теплі спогади про цікаву зустріч в бібліотеці.