Сьогодні, 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата: 29.08.2022 11:03

Наша громада також втратила кращих своїх синів. Їхні імена назавжди з нами, у нашій пам’яті. Низький уклін рідним і близьким загиблих Героїв. Немає слів, які б втішили ці родини у горі. Загибель кожного нашого військового, який самовіддано захищав Україну, – це нестерпний біль кожного з нас, який не затихне з плином часу.

Вшануймо загальнонаціональною хвилиною мовчання о 09:00 пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України. Згадаймо всіх, хто загинув в ім’я України та схилимо голови перед їхньою світлою пам’яттю.

Вічна слава Героям!

Пам'ятаймо про наших полеглих Героїв!

Секретар Корсунь-Шевченківської міської ради Віталій МАЦЮК