ОГОЛОШУЄМО БЛАГОДіЙНУ ЕКО-АКЦІЮ!

Дата: 01.09.2022 10:31

ОГОЛОШУЄМО БЛАГОДіЙНУ ЕКО-АКЦІЮ

Шановні жителі громади, підприємства, організації, установи та всі бажаючі допомогти нашим воїнам-захисникам!

Оголошуємо ЗБІР сировини:

-макулатура (газети, журнали, картон, офісний папір і т.п.);

-пластик (ПЕТ-пляшки у стиснутому вигляді, пластикові кришки);

-стрейч- плівка;

-скло та склобій;

-метал (жестяні банки);

Також підтримуємо ініціативу ГО "Широкий Світ" та Аліну Саєнко щодо збору літератури, написаною мовою агресора, яка пропагує російську ідеологію та відкрито підтримує військову агресію проти України.

Маєте непотрібні книжки російською мовою у шафах, на горищах і у підвалах? Здайте їх на макулатуру, всі кошти зі збору якої підуть на ЗСУ. Нехай книжки, написані мовою окупантів, працюють проти окупантів та допомагають ЗСУ максимально ефективно знищувати ворога!

Збір відбуватиметься визначеними маршрутами вулицями громади, про що буде повідомлено додатково. Також організовано пункт прийому макулатури в Публічній бібліотеці Корсунь-Шевченківської міської ради.

Контактний телефон для співпраці 098 178 25 10.

Нашим захисникам потрібна підтримка та надійний тил. Отримані кошти, внаслідок реалізації вторсировини, будуть направлені на потреби нашим воїнам.

Не будь байдужим, долучайся до акції!

Разом ми — сила!