Інформує народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 21.09.2022 11:50

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Сьогодні Україні проблема миру є найбільш актуальною. Як ніколи, ми українці, розуміємо цілковите значення слова – мир.

Що таке мир, не треба пояснювати навіть дитині! Особливо зараз дітям нашої держави, які малюють про МИР, які співають про МИР, які благають про МИР!

Мир – це свобода, заснована на визнанні прав будь-якої людини. Мир – чеснота цивілізації, війна – її злочин. Потрібно сторіччя, щоб відновити те, що зруйнував день війни.

Що може бути кращим за сонячний ранок, за посмішки на обличчях, за радість, спокій в очах людей, за впевненість, що настане завтра, за дитячій солодкій сон та радісний сміх...

Відсутність повітряних тривог, сирен, пострілів, вибухів, спокій, упевненість, спокійні ночі та безхмарні ранки дорослих та дітей і лише сльози від радості – це і є мирне дорогоцінне життя!

Всім людям на Землі і особливо нам - українцям я щиро бажаю миру!

Слава Україні!