Про ситуацію щодо підвищення рівня захворюваності коронавірусною хворобою СОVID-19 на території Черкаського району

Дата: 19.10.2022 15:41

За інформацією Тищука Миколи Миколайовича - в. о. генерального директора Державної установи "Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України", епідемічна ситуація в області має стійку тенденцію до суттєвого зростання рівня захворюваності населення на коронавірусну хворобу СОVID-19.

Загалом з початку року захворіло 569165 осіб, з них 6487 дітей, 1371 медичний працівник, госпіталізовано 7364, одужало 54918, померло 471, в т. ч. особи віком старше 70 років - 339. З вересня поточного року реєструється щотижневе зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію. Кількість випадків захворювань населення області зросла у 4 рази - від 541 випадку за 1-й тиждень вересня до 2177 випадків за 1-й тиждень жовтня, показник захворюваності на 100 тисяч населення з 46,6 до 187,5 відповідно. У першій декаді жовтня від СОVID-19 померло 6 осіб, усі - не вакциновані.

Погіршення ситуації із захворюваністю на СОVID-19 значною мірою пов’язане із недостатнім охопленням щепленнями населення, недотриманням протиепідемічних вимог, початком нового навчального року, скупченням людей у закритих приміщеннях, міграцією внутрішньо-переміщених осіб.

Шановні жителі громади! З метою попередження подальшого зростання захворюваності, просимо вас дотримуватись соціальної дистанції та маскового режиму у місцях масового скупчення людей. Не забувайте про дезінфекцію рук. Якщо у вас є ознаки гострого респіраторного захворювання або ймовірні ознаки Covid-19, просимо звертатись до медичної установи за кваліфікованою медичною допомогою.

В Україні з метою запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19 до 31.12.2022 року подовжено термін дії карантину.