Комунальники в осінніх клопотах

Дата: 02.11.2022 12:38

На вулиці золота осінь і традиційно у комунальників гаряча пора щоденної клопіткої роботи зі збирання і вивезення опалого листя.  У цей період осені прибирати листя доводиться чи не за кожним поривом вітру. Для цього використовують садовий пилосос, придбаний у минулому році.  Пилосос не лише пришвидшує процес, а й полегшує роботу комунальникам. Працівники благоустрою вичищають доріжки, алеї та центральні вулиці міста від  сухого листя, аби все виглядало естетично й охайно.
Нагадуємо, починаючи з першого понеділка листопада, 7 листопада, КП "ВЖ РЕУ" здійснюватиме вивезення і подальшу утилізацію опалого листя згідно графіків.

Графіки вивезення опалого листя:

7 листопада – маршрут №1: вул. Гарбузинська, пров. Гарбузинський, Чіковані. Транспортна, пров. Транспортний, Чернишевського, Острозького, Л. Українки, Черняховського, пров. Черняховського, Дружна, Стеценка, пров. Стеценка, Бандери, Героїв Крут, Макаренка, Нечуя-Левицького, Перемоги, пров. Перемоги, Жури, 9 Травня, Чуприни, Красна, Ломоносова, Космонавтів, Монастирський хут., Чайковського, Можайського, пров. Можайського, Слобідська, Тімірязєва, Кам'янка.

8 листопада – маршрут №2: Абрамцева, пров. Хутірський, Хутірська, Дорошенка, пров. Абрамцева, Харківця, пров. Проектний, Богуна, пров. Богуна, Старицького, Світанкова, Київська, Польова, Кулішенка, Сергієнка, Руднєва, Комарова.

9 листопада – маршрут №3: Калинова, пров. Змієвського, Некрасова, пров. Некрасова, Єдності, пров. Авраменка, Сокуренка, Ентузіастів, Федоровича, Декабристів, 4 Гвардійська, Симоненка, Корольова, С. Гондюка, Яблунева. Росьова, Тартацька (від магазину «Першотравневий»), Топчія, Шолохова, Рильського, Змієвського, Наливайка, Кривоноса, Нікітіна, Тичини, Золотаренка, Морозенка, Сагайдачного, Чубка, пров. Чубка.

10 листопада – маршрут №4: вул. Рябошапки, вул. Я. Мудрого (від Мартанського ставка до магазину «Екомаркет»), вул. Мічуріна, пров. Мічуріна, вул. Палія, пров. Палія, вул. Ватутіна, вул. Горіхова, вул. Грушевського.

14 листопада – маршрут №5: Костомарова, Я. Мудрого (від залізничного вокзалу до залізничного мосту), Берегова, пров. Береговий, Піщана, Уколова, пров. Уколова, Зарічна, пров. Зарічний, Чкалова, Урожайна, Щедра, Вишнева, 2 Укр. Фронту, Сонячна, Дяченка, Гуляницького, пров. Вернигори, Кооперативна, Федоренка, Степова, пров. Степовий, пров. Г. Гаврасієнка.

15 листопада – маршрут №6: Правобережна, пров. Парковий, Незалежності, Б. Хмельницького, пров. Б. Хмельницького, Марцинюка, Лісова, Ковпака, Гончариська, Комітету 103, Шкребтієнка,с. Листвина, с. Петрушки.

16 листопада – маршрут №7: Кам'яна, Янчевського, Іллінська, Корсунка, Мазепи, Тартацька (до магазину «Першотравневий»), Міхновського, Лисенка, пров. Лисенка, Лермонтова, пров. Лермонтова, Чехова, Щербака, пров. Щербака, Благовісна, Чубинського, пров. Мартанський, О.Бардалима, Маяковського, Визвольна, Січова, Сотницька, Козацька, Залізняка.

17 листопада – маршрут №8: вул. Свободи, вул. Героїв Майдану, пров. Замковий, вул. Льонченка, вул. Пушкіна, пров. Пушкіна, вул. Січових Стрільців, вул. Шевченка, вул. Ювілейна, пров. Шухевича, вул. Сошенка, вул. Чорновола, пров. Жаданенка, вул. Стуса, вул. Осипенка, пров. Осипенка, вул. Леваневського, вул. Білоушенка, вул. Садова, вул. Миру, вул. Захаренка, вул. Освітянська, пров. Освітянський, вул. Короленка, вул. Ремеслена, вул. Ш. Алейхема, вул. О. Веділіна, вул. Росьова (1 частина), вул. Каштанова.

Отже, будьте свідомими, не спалюйте рослинність, подбайте про здоров’я громади!