Інформує народний депутат України Андрій Петрович Стріхарський

Дата: 03.11.2022 15:42

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Ні на мить не забуваючи про свої обов’язки та усвідомлюючи відповідальність перед своїми виборцями, вкотре організували допомогу мешканцям 196 виборчого округу Черкаської області.

На цьому тижні, зі своєю командою надали необхідну гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам, які перебувають в Корсунь-Шевченківській громаді та Городищі.

Кожен з них отримав харчовий набір. Без сумніву ця підтримка, їм зараз дуже необхідна.

Щодня, ми з командою отримуємо запити та докладаємо максимальних зусиль, для виконання звернень, з якими приходять та просять про допомогу.

Кожного разу, відчуваю щиру радість, коли маємо змогу допомагати та забезпечувати впевненість людей у завтрашньому дні і багатодітні сім’ї можуть бути впевнені, що цієї зими їм не буде зимно, адже ми попіклувалися про забезпечення їх дровами. Також не забуваємо про потреби у постачанні необхідних медикаментів та засобів гігієни.

Нагадую, що наші представники працюють на 196-му виборчому окрузі, вони радо вислухають ваші звернення та нададуть вам необхідну консультацію та підтримку

Працюємо далі та разом до перемоги!