16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку України.

Дата: 16.11.2022 08:56

Саме цього дня 1924 року у Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині до журналістів та працівників сфери радіо долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв'язку.

Щоденна відданість своїй справі зв'язківців, журналістів, працівників радіо та телебачення – це величезний вклад в розвиток держави та виховання інформаційного суспільства.

Щиро вітаємо зі святом всіх причетних! Нехай ваше здоров'я буде міцним, а зв'язок і сигнал завжди надійним! Зичимо вам натхнення, невичерпної енергії та нових досягнень! Хай всі ваші плани будуть реалізовані! Мирного неба та найшвидшої перемоги нам усім!

З повагою,

в.о. міського голови, секретар міської ради Віталій Мацюк, депутатський корпус та виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради.