Минулого тижня розпочалося оновлення Алеї Героїв.

Дата: 18.11.2022 10:09

Фото без описуФото без описуФото без опису

— Місце вшанування пам’яті наших земляків, полеглих Героїв російсько-української війни, повинне мати достойний вигляд, — зазначив очільник громади Віталій МАЦЮК — Тож плануємо оновити стіну меморіального об’єкта, додати до виготовлених табличок світлини Героїв, а до загальної композиції — художнє оформлення.

Так, комунальникам доручили обстежити об’єкт і окреслити обсяг робіт.

— З огляду на ситуацію в країні, а отже і неможливість виділення коштів на капітальні роботи, наразі вирішили здійснити поточний ремонт, — зазначив начальник КП "ВЖ РЕУ" Олександр Шкребтій. — Так, здійснюємо частковий ремонт штукатурки та повноцінне фарбування.

Попередньо концепцію реконструкції неодноразово обговорювали у міській раді за круглим столом. Запустили роботу з ініціативи депутата міськради Сергія Чередніченка та члена виконкому Анатолія Безуглого. Всю інформаційну базу ж готувала Публічна бібліотека Корсунь-Шевченківської міської ради